Julgran i plast med en höjd på 180cm. Granen är grön och har 120st varmvita LED-ljuskällor. Vacker julgran som sprider härlig julstämning. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar julgranen.
Användningsområde: inomhus och utomhus (IP44).
Antal toppar (tips): 370st
Anslutningskabeln är 5 meter lång.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Antal ljuskällor | 120 st |
| Färg | Grön |
| Effekt | 2,16W |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 500cm |
| Grankonstruktion | Paraply-gran |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Livslängd | 10000h |
| IP-klass | IP44 |
| Bredd | 106cm |
| Höjd | 180cm |
| Antal toppar | 370 st |