LED drivdon från Tridonic på 35W och 700mA. Konstantströmsdrivdon med hög maxeffekt. Ej dimbar. Lämplig till LED paneler, downlights mm.
| Varumärke | Tridonic |
|---|---|
| E-nummer | 87500197 |
| Maxeffekt | 35W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| Livslängd | 50000h |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 3 år |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 159,4mm |
| Bredd | 82mm |
| Höjd | 34mm |
| Drivdonsmodell | Konstantström |
| Konstantström | 700mA |