1st Allan steplight trapplampa att komplettera 4-packet med. Levereras utan transformator.
Komplettera altanbelysning med trapplampor för en än mer dekorativ och effektfull belysning i ditt trädäck. Denna lampa kan kombineras med alla produkter inom Allan-serien tack vare gemensamt kopplingssystem.
I paketet ingår:
1st trapplampa med IP67-klassning. Varje lampa har 2st 0,75m gummikablar med skruvkopplingar.
Obs fungerar ej i inLED System12 eller LightsOn då det är andra typer av kontakter och eller transformatortyp.
| Typ av armatur | Decklights |
|---|---|
| Serie | Allan Decklight |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Dimbar | Ja |
| Material | Rostfritt stål / PC |
| Färg | Silver |
| Effekt | 0,8W |
| Riktbar | Nej |
| Färgtemperatur | Varmvit - 3000K |
| Spänning | 12V DC |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 35000h (L70) |
| Certifiering | CE,RoHS |
| Garanti | 2 år |
| IP-klass | IP67 |
| Diameter | 36mm |
| Höjd | 27mm |
| Håltagning | 28mm |