Snygg stjärna på fot i vit. Stjärnan har en E14 sockel. Välj en varmvit (2700K) för ett mysigare ljus eller en naturvit (4000k) för ett vitare och klarare ljus. Se nedan för rekomenderade ljuskällor.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Serie | Frozen |
| Artikelnummer | 232-92 |
| Sockel | E14 |
| Maxeffekt | 25W |
| Ljuskälla | ingår ej |
| Färg | Vit |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 180 cm |
| Spänning | 230V |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 16 cm |