Fint lampupphäng med E27-sockel och en tunn ring runt. Superfin att hänga i fönstret med en dekorativ ljuskälla, skapa det utseende och ljus du vill ha med rätt lampa. Finns i silver och guldutförande. Kombinera gärna med en rund eller fyrkantig shape. Se våra tips nedan på vackra ljuskällor. Kabeln är 3,5m med stickkontakt.
Ljuskällan ingår ej.
| Typ av armatur | Lampupphäng |
|---|---|
| Varumärke | Star Trading |
| Serie | Shape |
| Modell | Oval |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 25W |
| Färg | Guld eller Silver |
| Finish | Blank |
| Garanti | 2 år |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Kabellängd | 3,5m |