Utanpåliggande vägguttag med petskydd. Dubbla anslutningar per skruvtillkoppling. Bottenplattan har ursparingsmarkeringar för 16 mm rör.
| Varumärke | Gelia |
|---|---|
| Modell | Utanpåliggande |
| Artikelnummer | 4000040342 |
| Färg | Vit |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 5år |
| IP-klass | IP20 |
| Bredd | 65mm |
| Höjd | 65mm |
| Djup | 41mm |