Fin dekorativ julkrans att hänga på ytterdörren. Kransen ger ett varmvitt sken och drivs med 3 st AA batterier. Kransen är 45 cm hög och 10 cm djup.
Batterier ingår ej.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Antal ljuskällor | 30st |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Grön |
| Effekt | 0,17W |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 50cm |
| Grankonstruktion | Fasta grenar |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Spänning | 3,2V |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 10000h |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| IP-klass | IP44 |
| Diameter | 45cm |
| Höjd | 45 cm |