E27 LED lampa till Saturnus Pollare från LightsOn. Denna är en 12V lampa, så den kan ej användas i en vanlig inomhusarmatur.
| Sockel | E27 |
|---|---|
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 25W |
| Ljusflöde | 250lm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3W |
| Färgtemperatur | 2700K |
| CRI / Ra | >80 |
| Spänning | 12V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 15000h |
| Antal tändcykler | 12500 |
| Certifiering | CE,RoHS |
| Garanti | 2 år |