Barndoors Focus är ett tillbehör till Hidealites focus spotlights. De placeras på lampan för att kunna rikta eller avblända ljuset. Finns i tre storlekar, 49, 66 och 76mm.
Detta finns tillbehör finns i vitt och svart.
7401629, 7401630 49mm fungerar med Hidealite Focus Track Micro 1-Phase.
7401412, 7400800 66mm fungerar med Hidealite Focus Track Mini och Maxi
7401413, 7400803 76mm fungerar med Hidealite Focus Track Mega och Maxi
| Material | Aluminium |
|---|---|
| Färg | Svart / Vit |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 5år |
| Diameter | 49/66/76mm (inner) |
| Bredd | 59/88/97mm |
| Djup | 54/77/85mm |
| Vikt | 0,118kg |