Pollare 65cm hög för E27 ljuskälla. Svart med skärmar av satinerat glas. Välj ljuskälla efter önskemål på ljusstyrka. Bottenplattan är löstagbar för lättare montering.
| Typ av armatur | Pollare |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Ponder |
| Modell | PONDER65 |
| Artikelnummer | R10433 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 18W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Finish | Svart struktur |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| IP-klass | IP44 |
| Bredd | 108 |
| Höjd | 650mm |
| Djup | 108 |