LED spotlight MR11 / GU4 12V med 36° spridningsvinkel. 4,4W och 345 lumen. Motsvarar ca 35W glödlampa. Dimbar.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Sockel | MR11 / GU4 |
| Ljusflöde | 370 Lumen |
| Dimbar | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt | 4,5W |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Färgtemperatur | 2700K |
| CRI / Ra | >80 |
| Spänning | 12V ac |
| Spridningsvinkel | 36° |
| Livslängd | 25000h L70 |
| Diameter | 35mm |
| Höjd | 38mm |