G45 Lampa med E27 sockel. Ljusstyrkan motsvarar en halogenlampa på ca 35W men har endast 4W effekt. Den ger ett vackert sken med sitt frostade glas. Denna modell är dimbar.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Sockel | E27 |
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 35W |
| Ljusflöde | 400lm |
| Dimbar | Ja |
| Färg | Transparent |
| Effekt | 4W |
| Färgtemperatur | 2700K |
| CRI / Ra | >80 |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 15000h |
| Antal tändcykler | 12500ggr |
| Certifiering | CE, RoHs |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 78mm |
| Bredd | 45mm |