LED-lampa med klart glas och E27-sockel. Inuti lampan ligger en vacker dewdrop-slinga med 25st varmvita LED. Skapar ett fint och dekorativt sken och passar i alla lampfötter och textilkablar med E27-sockel. Denna lampan är ej dimbar.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Serie | Decoled |
| Modell | 363-33 |
| Sockel | E27 |
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 4W |
| Ljusflöde | 45lm |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Transparent |
| Effekt | 1,5W |
| Färgtemperatur | 2900K |
| CRI / Ra | >59 |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 15000h |
| Antal tändcykler | 12500ggr |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 95mm |
| Längd | 138mm |
| Bredd | 95mm |
| Höjd | 138mm |