Pendelarmatur i blank metall och silverfärgad reflektor. Med E27 sockel. Komplettera gärna med en filament LED lampa.
| Typ av armatur | Pendel |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Carissima |
| Modell | R11765 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 28W |
| Ljuskälla | Ej inbyggd |
| Material | Aluminium |
| Färg | Krom/silver |
| Finish | Blank |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 25cm |
| Höjd | 28cm |
| Kabellängd | 150cm |