Rund pendelarmatur i svart glas. Komplettera gärna med en filament LED lampa. (Ljuskälla ingår ej)
Finns även med opalglas.
Dessa tillverkas på begäran och tar ca 2-3 veckor att leverera.
| Typ av armatur | Pendel |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Copa |
| Modell | R11824 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 28W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | Glas |
| Färg | Svart |
| Finish | Blank |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 14cm |
| Bredd | 14cm |
| Höjd | 12cm |
| Kabellängd | 150cm |