Täcklock till aluminiumprofilerna Micro T och Micro U. Välj mellan klart eller opalvit.
Opalt täcklock för profilerna Micro U och Micro T. Skyddar LEDstripen och skapar ett jämnt och prickfritt ljus. Bra att använda för jämt lysande linjer eller ett mjukare mer diffust ljus.
Klart täcklock för profilerna Micro U och Micro T. Skyddar LEDstripen och skapar ett fint ljus där man kan se LED stripen. Bra att använda när ljusmängden är viktigast men man kanske inte ser profilen direkt.
| Typ | Tillbehör LED List |
|---|---|
| Varumärke | Hidealite |
| Serie | Micro U |
| Material | PMMA |
| Färg | Opalvit / Klar |
| Längd | 1000mm |
| Bredd | 5mm |
| Höjd | 4mm |