En modern supersnygg julstjärna med dekorativ rand. Stjärnan är jättefin i fönstret eller lutad mot väggen på en hylla. Stjärnan finns i tre färger. Vit, vinröd eller blå. Denna version är vinröd med guldrand.
| Typ | Pappersstjärna |
|---|---|
| Varumärke | Star Trading |
| Serie | Lysa |
| Artikelnummer | 501-33 |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Diameter | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 13 cm |