En dekorativ klusterslinga på 2,3 meter, anslutningskabel 5 meter, som passar både för inom- och utomhusbruk. Mycket dekorativ att placera runt ledstång upp till huset eller på en balkong.
Komplett slinga med transformator.
| Typ av armatur | Klusterslinga |
|---|---|
| Varumärke | Star Trading |
| Artikelnummer | 591-60 |
| Antal ljuskällor | 384 |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Transparent |
| Effekt | 6W |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 500 cm |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Transformator ingår | Ja |
| IP-klass | IP44 |
| Längd | 230 cm |