3-pack reservlampor med E10 sockel, klart glas och 1,4V. Användningsområdet är inomhus.
Passar i luciakronan artikel 073-43 och tärnljuset artikel 071-45.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Sockel | E10 |
| Antal ljuskällor | 3st |
| Ljusflöde | 1 lm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,14w |
| Färgtemperatur | 0 |
| Spänning | 1,4v |
| Livslängd | 1000h |
| Bredd | 1,3cm |
| Höjd | 4,5cm |
| Djup | 1,3cm |