LED transformator 0-15W för 12V DC LED-stripes med mera. IP20 klassad, avsedd för inomhusbruk.
Denna transformator är ej dimbar. L: 121mm B:45mm H:16mm
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Artikelnummer | 9974196 |
| Maxeffekt | 15W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 121mm |
| Bredd | 45mm |
| Höjd | 16mm |
| Ut-spänning | 12V dc |