LED transformator 0-30W för 12V DC LED-stripes med mera. IP20 klassad, avsedd för inomhusbruk.
Denna transformator är ej dimbar. L: 151mm B:40mm H:30mm
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Artikelnummer | 9974197 |
| Maxeffekt | 30W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 151mm |
| Bredd | 40mm |
| Höjd | 30mm |
| Ut-spänning | 12V dc |