LED transformator 0-200W för 24V DC LED-stripes med mera. IP66, kan placeras utomhus. Levereras med 300mm kabel på både primär och sekundärsidan. Transformatorn är ej dimbar.
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Serie | Self |
| Artikelnummer | 9952064 |
| Maxeffekt | 200W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP66 |
| Längd | 252mm |
| Bredd | 68mm |
| Höjd | 39mm |
| Kabellängd | 2x300mm |
| Ut-spänning | 24V dc |