Dimbar 500mA DIN drivdon D-MA522 DINDP
Drivdon för montage på DIN-skena. Dimbart 500mA drivdon som ljusregleras med 1-10V eller Push. Vid montage av flera drivdon intill varandra på skenan, håll en halv moduls avstånd för att motverka värmeutveckling. Det går att bygla flera don med varandra.
| Typ | 500mA Konstantström |
|---|---|
| Varumärke | Designlight |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 22W |
| Spänning | 230V |
| Livslängd | 30000 h |
| Garanti | 5 år |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 81 mm |
| Bredd | 36 mm |
| Höjd | 62 mm |
| Ut-spänning | DC1-10V |