Dimbart LED drivdon som går att ställa in för 350-1050mA downlights. Dimras med återfjädrande strömbrytare eller 1-10V. Ingen begränsning av antalet drivdon när de är anslutna till samma strömbrytare. Ingen synkkabel behövs mellan drivdonen.
Effekt:
350mA 25W maxeffekt
500mA 36W maxeffekt
550mA 40W maxeffekt
600mA 43W maxeffekt
650mA 47W maxeffekt
700mA 50W maxeffekt
800mA 50W maxeffekt
900mA 50W maxeffekt
1050mA 50W maxeffekt
| Typ | LED transformator |
|---|---|
| Varumärke | Malmbergs |
| Artikelnummer | 9974154 |
| Dimbar | Ja |
| Spänning | 230V |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 220mm |
| Bredd | 58mm |
| Höjd | 42mm |
| Transformator | Konstantström |
| Ut-spänning | DC6-72V |