Fantastisk fin utomhusdekoration, Firework som stämningsfullt lyser upp din trädgård. Placera ensam, eller placera flera tillsammans för fin effekt. Levereras med 5m anslutningskabel och transformator.
| Typ av armatur | Dekoration |
|---|---|
| Varumärke | Star Trading |
| Modell | Firework |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IP44 |
| Längd | 36cm |
| Bredd | 36cm |
| Höjd | 110cm |
| Kabellängd | 5m |