Snygg och stilren LED utom- eller inomhusbelysning i rostfritt stål. Högkvalitativ armatur för GU10 spotlights, ge huset en vacker fasad i mörkret och bra ljus vid huset.
Kompletteras med 2st valfria GU10 ljuskällor.
| Varumärke | SLV by Bellalite |
|---|---|
| Modell | Astina steel GU10 |
| Artikelnummer | 233302 |
| Maxeffekt | 2 x 35W |
| Ljuskälla | 2 x GU10 ingår ej |
| Material | Rostfritt stål |
| Färg | Borstat stål |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP44 |
| Höjd | 150mm |
| Djup | 110mm |
| Vikt | 500gr |