Trafo Garden 12V 24W - Plug-in trafo för Hidealites Garden-serie. Denna lite större modell klarar 24W men bör som mest belastas med ca 20W. Denna passar Spotlight Garden, Steplight Garden och Decklight Garden.
Obs fungerar ej i inLED System12 då det är andra typer av kontakter.
| Varumärke | Hidealite |
|---|---|
| Serie | Spotlight Garden |
| Artikelnummer | 7981771 |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Svart |
| Effekt | 24W |
| Spänning | 12V DC |
| Starttid | Direkt |
| Certifiering | CE,RoHS |
| Garanti | 5 år |
| IP-klass | IP44 |
| Längd | 105mm |
| Bredd | 52mm |
| Höjd | 105mm |
| Djup | 76mm |
| Transformator | Konstatspänning |