Stilren slimmad GU10 armatur till 3-fasskena från svenska Easyform. Armaturen passar i de flesta miljöer. Den finns i vit färg och svart, välj variant ovan. GU10 Ljuskälla säljs separat, välj en LED ljuskälla ur vårt sortiment så blir kombinationen perfekt.
Armaturen är cylinderformad.
| Typ av armatur | GU10 armatur |
|---|---|
| Typ | Tracklight |
| Varumärke | easyform |
| Serie | Piston S |
| Sockel | GU10 |
| Maxeffekt | 50W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Färg | Svart/Vit |
| Riktbar | Ja |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 60 mm |
| Längd | 135 mm |
| Bredd | 60 mm |