En liten och enkel tracklight som passar i de flesta 3-fasskenor. Denna modell är för GU10 spotlights. Välj till en spotlight som möter ditt behov på ljusstyrka och färgtemperatur.
Armaturen är i cylinderformad plast. Finishen på armaturen är svart pulvermålad.
Armaturen passar för montering i Global Pro (f.d. Nokia), XTS, XTTS och XTSC 3-kretsskenor, Erco, Iguzzini, Unipro T3 och Eutrac kontaktskenor.
| Typ av armatur | 3-fas |
|---|---|
| Typ | Tracklight |
| Serie | Beam Pro |
| Sockel | GU10 |
| Maxeffekt | 7W LED |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Dimbar | Ja |
| Färg | Svart |
| Finish | Pulvermålad, RAL 9005 |
| Riktbar | Ja |
| Spänning | 240V |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 60mm |
| Längd | 98mm |