LED-lampa E14 T25 (2,5cm i diameter). Passar perfekt som tavelbelysning eller andra användningsområden där man behöver en smalare lampa.Den ger ett behagligt sken med sina 2200 Kelvin i färgtemperatur. En fin filamentlampa som även är dimbar.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Serie | Soft glow |
| Sockel | E14 |
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 10W |
| Ljusflöde | 150lm |
| Dimbar | Ja |
| Färg | Genomskinlig |
| Effekt | 2,5W |
| Färgtemperatur | 2200K |
| CRI / Ra | >90 |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 25000h |
| Antal tändcykler | 7500ggr |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 25 mm |
| Längd | 115 mm |