LED discolampa med E27-sockel. Kan skruvas i valfri hängande lamphållare eller lampfot med den stora sockeln! Placera denna häftiga discolampa hängande eller stående!
Bara att skruva i valfri lamphållare eller kabel, själva lampan roterar och skapar fina effekter med RGB-färger i hela rummet! Discofeeling!
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Serie | Disco |
| Modell | 361-42 |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Nej |
| Färg | RGB |
| Effekt | 3W |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 15000h |
| Antal tändcykler | 12500ggr |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 130mm |
| Bredd | 80mm |