Denna lampa med E14 sockel har en effekt på endast 1,5W och är bäst lämpad för dekoration då man önskar ett varmare mjukare ljus. (2100K).
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Serie | Soft glow |
| Sockel | E14 |
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 10W |
| Ljusflöde | 120lm |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Transparent |
| Effekt | 1,5W |
| Färgtemperatur | 2100K |
| CRI / Ra | >80 |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 15000h |
| Antal tändcykler | 12500ggr |
| Certifiering | CRI/RoHs |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 81mm |
| Bredd | 45mm |