Dimbar LED-lampa med E14-sockel och rökfärgad glas "heavy smoke" Ger ett fint och behagligt ljus (2100K) Och funkar toppen som dekorationsbelysning, särskilt då lampan i sig är mycket dekorativ. Ljusflödet (45lm) motsvarar ca 2W glödlampa. Passar till alla lampfötter och lampupphäng med den lilla sockeln.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Serie | Decoration LED |
| Modell | 355-63 |
| Sockel | E14 |
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 2W |
| Ljusflöde | 45lm |
| Dimbar | Ja |
| Färg | Rökfärgad |
| Effekt | 1,5W |
| Färgtemperatur | 2100K |
| CRI / Ra | >0 |
| Spänning | 230V |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 15000h |
| Antal tändcykler | 12500ggr |
| Certifiering | CRI/RoHs |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 143mm |
| Bredd | 95mm |