Elegant, retro och snyggt designat taklampa från Watt & Veke, Spoon ceiling pendant. Taklampan har tre riktbara skärmar och den har ett sofistikerad matt svart finish och skärmar med vit matt insida vilket skapar en fin ljusbild i rummet.
| Typ av armatur | Taklampa |
|---|---|
| Varumärke | Watt & Veke |
| Serie | Spoon Table |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 20W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | Stål/mässing |
| Färg | svart/mässing |
| Finish | matt |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 150cm |
| Höjd | 58cm |