Underbar pendelarmatur i betong och träfäste. E27 sockel. (Ljuskälla ingår ej)
| Typ av armatur | Pendel |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Heidi |
| Modell | R12380 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 28W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | Betong |
| Färg | Betong |
| Finish | Matt |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 15cm |
| Bredd | 15cm |
| Höjd | 23cm |
| Kabellängd | 80cm |