Pendelarmatur i vit PVC och E27 sockel. Komplettera gärna med en filament LED lampa. (Ljuskälla ingår ej)
| Typ av armatur | Pendel |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Encombre |
| Modell | R12381 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 42W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | PVC |
| Färg | Vit |
| Finish | Blank |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 42cm |
| Bredd | 43cm |
| Höjd | 38cm |
| Kabellängd | 130cm |