Pendelarmatur med vit skärm i vacker form som liknar rosenknoppar. E27 sockel. LED lampa rekomenderas till denna skärm. (Ljuskälla ingår ej) Lampan levereras omonterad.
| Typ av armatur | Pendel |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Coco |
| Modell | R12384 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 28W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | PVC |
| Färg | Vit |
| Finish | Blank |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 39cm |
| Bredd | 34cm |
| Höjd | 34cm |
| Kabellängd | 130cm |