Pendelarmatur med 6st kablar med E27 sockel. Svarta kablar, varje kabel fästs individuellt och fristående från takbasen. Använd gärna dimbar LED filamentlampa. (Ljuskälla ingår ej)
| Typ av armatur | Pendel |
|---|---|
| Varumärke | Rendl |
| Serie | Cindy |
| Modell | R12054 |
| Sockel | E27 |
| Maxeffekt | 6x42W |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Material | PVC |
| Färg | Svart |
| Finish | Blank |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| Diameter | 14cm |
| Höjd | 14cm |
| Kabellängd | 200cm |