Drivdon 24V DC för LED-skena Zeta. Strömadapter till Zeta LED skenor, går att koppla till max 24W.
Installation
Kontakta oss gärna för tips och installationshjälp.
| Typ | Transformator |
|---|---|
| Varumärke | Malmbergs |
| Serie | Zeta |
| Artikelnummer | 9952036 |
| Maxeffekt | 24W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| Ut-spänning | 24V |