En Grå granmatta med diameter 80cm. 48 st varmvita LED lyser igenom de genomskinliga stjärnorna som sitter i mattan. En vacker dekoration att ha under granen.
Transformator och stickkontakt ingår. Lamporna är ej utbytbara.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Antal ljuskällor | 48st |
| Färg | Grå |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 300cm |
| IP-klass | IP20 |
| Diameter | 80cm |
| Bredd | 80cm |
| Höjd | 1cm |