Mysigt dekorationsträd i plast för inomhusbruk att ha i en stor kruka eller liknande. Höjd 90 cm. Trädet är utrustad med 50st LED-ljuskällor och skapar härlig julstämning.
Den är avsedd för inomhusbruk. Anslutningskabeln är 300cm och ansluts till vägguttag.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Antal ljuskällor | 40st |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Grön |
| Effekt | 0,9W |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 3m |
| Grankonstruktion | Fasta grenar |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Spänning | 2,8-3,4V |
| Starttid | Direkt |
| Livslängd | 10000h |
| Certifiering | CE, RoHS |
| Garanti | 2 år |
| IP-klass | IP20 |
| Diameter | 40cm |
| Höjd | 90cm |