Vacker metalljusstake i med fina detaljer. Dess unika detaljer kring ljushållarna gör den speciell och iögonfallande. Ljusstaken har 5 ljuskällor som ingår.
| Typ av armatur | Ljusstake |
|---|---|
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E10 |
| Maxeffekt | 9 W |
| Antal ljuskällor | 5 |
| Färg | Mässing |
| Effekt | 1.8 W |
| Färgtemperatur | Klar |
| Spänning | 24V |
| Livslängd | 1000 h |
| IP-klass | IP20 |
| Bredd | 54 cm |
| Höjd | 52 |
| Djup | 8 cm |