Metalljusstake Novum med 10st E5 0,6W ljuskällor. Välj mellan mässing, svart eller kromfärgad. En mäkta imponerande ljusstake att pryda ditt fönster med.
| Serie | Novum |
|---|---|
| Sockel | E5 |
| Antal ljuskällor | 10st |
| Material | Metall |
| Färg | Mässing / Krom |
| Effekt | 6W |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 180cm |
| Transformator ingår | Ja |
| Livslängd | 6000h |
| Bredd | 46cm |
| Höjd | 39cm |
| Djup | 6cm |