Ljusstake med 5st lampor. Enkelt att matcha till övrig inredning i huset, vitt & guld är alltid en säker kombination! Levereras tillsammans med 5st LED E10-ljuskällor.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Sockel | E10 |
| Antal ljuskällor | 5st á 0,2W |
| Ljuskälla | LED ingår |
| Material | Trä |
| Färg | Vit |
| Effekt | 1W |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 180cm med strömbrytare |
| Bredd | 55cm |
| Höjd | 33cm |
| Djup | 6cm |