LED Reservlampa filament till ljusstake med E10 sockel. 14-55V - Passar till ljusstakar med 4-16 lampor. Filamentlampan är både fin och ger ett mycket behagligt ljus. Denna lampa är för inomhusbruk.
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Sockel | E10 |
| Antal ljuskällor | 3st |
| Ljusflöde | 3 lm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,1-0,5W |
| Färgtemperatur | 2100K |
| Spänning | 14-55VAC |
| Livslängd | 10000h |
| Bredd | 1,3cm |
| Höjd | 4,5cm |
| Djup | 1,3cm |