Bordsdekorationen Firework LED är en stående dekoration med 120st små LED-lampor, för inomhusbruk. Ger ett gnistrande sken och är lika fin till vardags som till fest! Levereras med 3m anslutningskabel och transformator med stickkontakt.
| Typ av armatur | Dekoration |
|---|---|
| Varumärke | Star Trading |
| Modell | Firework |
| Artikelnummer | 710-06-2 |
| Färg | Silver |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 25cm |
| Bredd | 25cm |
| Höjd | 50cm |
| Kabellängd | 3m |