Nattlampa 2-pack med skymningsrelä som tänder och släcker per automatik. Ansluts med europastickpropp direkt i vägguttaget. Endast för inomhusbruk.
| Typ av armatur | Nattlampa |
|---|---|
| Varumärke | Gelia |
| Modell | 2-pack |
| Artikelnummer | 4000100211 |
| Ljusflöde | 8 lumen |
| Effekt | 2 x 0,8W |
| Färgtemperatur | Kallvit |
| Spänning | 230V |
| Livslängd | 25000h |
| Antal tändcykler | 12500st |
| IP-klass | IP20 |
| Diameter | 50mm |
| Djup | 32mm |