Ledify transformator 8W 0,67A 12V DC. Levereras med snabbkontakt som är anpassad för LEDIFYs bastupotlights, kopplas direkt in i kopplingsdonet.
| Varumärke | Ledify |
|---|---|
| Artikelnummer | 4013613 |
| Maxeffekt | 8W |
| Certifiering | CE |
| Garanti | 2år |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 99mm |
| Bredd | 46mm |
| Höjd | 11mm |
| Ut-spänning | 12Vdc |