Zebra 12V Drivdon Z-push upp till 30W
Dimras 0–100 % med återfjädrande tryckknapp (Push) eller 1–10V styrning
PUSH-dimringsbart drivdon för konstantspänning och effekter upp till 30W. Upp till 50 st drivdon kan styras från en eller flera återfjädrande tryckknappar. Ingen synkkabel mellan drivdonen behövs.
| Typ | Drivdon |
|---|---|
| Varumärke | Zebra |
| Serie | Z-push |
| Artikelnummer | ZDCP3012 |
| E-nummer | 7980845 |
| Dimbar | PUSH och 1-10V |
| Färg | Vit |
| Effekt | 30W |
| Spänning | 12VDC |
| Längd | 150mm |
| Bredd | 54mm |
| Höjd | 54mm |
| Vikt | 280g |