Malmbergs smart home är ett prisvärt system för hemautomation. Denna RGBW E27 lampa finns med två styrkor, 8,5W och 12W - välj i droplisten ovanför. RGBW Betyder att du kan styra färg på ljuset i appen. Du fjärrstyr lampan med din telefon över Wifi.
Går att kopplas till Google home och Amazon alexa.
Kontakta oss gärna om du vill veta mer.
Spänning: 230V
Frekvens: 2,4-2,4835Ghz
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Sockel | E27 |
| Motsvarar i W ca (Halogen) | 60/100W |
| Dimbar | Ja, med APP |
| Effekt | 8,5/12W |
| Färgtemperatur | RGBW |
| CRI / Ra | >80 |
| Spänning | 230V |
| Livslängd | 15000h L70 |
| Bredd | 60/70 mm |
| Höjd | 110/136mm |